Konečně jsme po letech aktualizovali tyto stránky...

28.3. 2019 jsme trochu zaktualizovali naše stránky, takže se budete snad trochu lépe orientovat. V naší Pivní Klenotnici (umístěné spolu s železářstvím v jednom obchodě) najdete piva z českých středních pivovarů, českých minipivovarů a zahraničních pivovarů. Pro piva z minipivovarů máme připraveno 5 ledniček, které někdy i přetékají zajímavými pivy. SUDOVÉ PIVO si u nás objednejte předem - z důvodu obrovské nabídky a malých prostor nemůžeme mít skladem. Za to jsou možnosti výběru opravdu velké. K dispozici máme chlazení na půjčení k zakoupenému sudu. Nabízíme také výběr limonád ZON, Primátor a Černá Hora (též možno objednat sudy). U naší prodejny pohodlně zaparkujete.

 

Strakonické pivo, Rebel a anglické speciality

Na konci roku 2012 jsme rozšířili sortiment naší Klenotnice o piva ze Strakonic. Jak je vidět, strakonické našim zákazníkům chutná. Také jsme konečně vyvrátili tvrzení o tom, že doma není nikdo prorokem: místní Rebel se konečně zabydlel mezi klenoty. V nabídce Rebelů je vedle klasiky také místo pro tmavou dvanáctku, světlý 14° speciál a ještě i polotmavý vánoční speciál.

Pro osvěžení Vašich chutí nabízíme vedle bavorských a belgických piv také piva anglická, jako např. Doble Century Celebration Ale od  Thwaites, lehčí Bitter Ale a těžší Sixex Ale od  Joseph Holt, Bombardier English Premium Bitter od Wells a další.

Tak Na zdraví!

 

Zájem o pivo z Klenotnice stoupá. Děkujeme

V roce 2011 jsme v Pivní Klenotnici nabídli našim zákazníkům piva z více než 30 českých a moravských pivovarů a minipivovarů. Počet druhů piv neklesal pod 150 a často překračoval hranici 200 druhů piv z domácích i zahraničních pivovarů. Před Vánoci 2011 jsme doplnili náš sortiment o velmi kvalitní pivní kosmetiku od společnosti Salea (i pivař může někdy pěkně vonět...).

Také díky naším stálým zákazníkům jsme v roce 2011 pomohli menším českým a moravským pivovarům prodat téměř 300 hl poctivého piva.

Díky a Dej Bůh štěstí!

 

 

LEDNICE PIVNÍ KLENOTNICE

Jsme rádi, že v dnešní době nadvlády nadnárodních společností dává stále více lidí přednost poctivé chuti piva. Rádi nabízíme piva z regionálních pivovarů a čím dál více doplňujeme naší nabídku také o piva nefiltrovaná, většinou z minipivovarů. Nabídka těchto lahůdek se obměňuje dle možností, trvanlivosti a poptávky, takže není možné mít vždy všechna piva na skladě. V našich lednicích můžete potkat piva z těchto pivovarů: Kvasar Sentice, Harrach Velké Meziříčí, Richard Žebětín, Hubertus Kácov, Valášek Vsetín, Kocour Varnsdorf, Opat Kvasničák Broumov, Rampušák Dobruška a některá další. Nově vozíme do našich lednic také pivo ze svitavského Pivovárku Na Kopečku a nefiltrovanou 10°, 12° a 14° Podkováň. Na zdraví!

Vítejte na našem webu věnovanému dobrému PIVU

Nacházíte se v pokojné zóně dobrého piva. Vězte, že ať jste občasný konzument, jeho manželka neb gourmet vytříbeného chuťového vkusu, každý z vás zde najde něco, co vaše chuťové pohárky příjemně  podráždí. Pokud chcete znát, jaká piva u nás můžete nakoupit, podívejte se na Přehled pivních klenotů. Naleznete zde výběr z více než 150 různých piv z produkce českých a moravských pivovarů obohacený o speciality z Bavorska a Belgie. V odkazu Přehled ostatních klenotů naleznete výběr spotřebitelských i dárkových balení černohorských lihovin a likérů, získaných unikátní technologií vakuové destilace z piva. Jejich jemná chuť si už získala mnoho příznivců. Pro fanoušky nealkoholických nápojů máme také něco - velký výběr limonád s chmelem z Černé Hory a také tradiční malinovku z pivovaru Náchod. Pokud chcete poznat historii Pivní Klenotnice, podívejte se na PIVNÍ KLENOTNICE.

Až si pobrouzdáte po našich stránkách, můžete zkusit také třeba: 

www.svetpiva.cz, www.pivovary.info a www.pivni.info .

 

10% sleva na nákup alespoň 20 lahví piva (1 basy)

 Tuto slevu získáte automaticky při nákupu alespoň 20 lahví libovolného výběru nejen českého, ale i bavorského a belgického piva. Vychutnejte si vaše pivo ještě levněji! Ceny a sortiment naleznete v Přehledu pivních klenotů.

Sleva se nevztahuje se na piva v PET lahvích (Kvasar, Kácov, Opat Kvasničák, Harrach ...).

 

Naše jedinečná slabost pro dobré pivo slouží všem! A jak?

Naše nabídka čítá přes 150 druhů zlatavého moku z 28 spíše menších českých a moravských pivovarů. Jako zajímavé doplnění nabízíme světlá i tmavá, pšeničná i kouřová piva z pivovarů z Bavorska. Výběr bavorských piv se stále obměňuje. Pro fajnšmekry, kteří rádi ochutnají legendy zcela jiných chutí než jsou piva našich zemí, máme v nabídce také trapistická piva především z belgických klášterů. V neposlední řadě si od nás můžete odvézt divoce kvašená piva z pivovaru Lindemans, která jsou dokvašována v tlustostěnných (šampaňských) lahvích pod korkovým špuntem.

 Nabídka jistě oslovující i když zrovna  nemáte žízeň. Stačí mít chuť a navštívit naši Pivní Klenotnici v Havlíčkově Brodě.

Tak na zdraví!

 

 Udělejte radost svým přátelům a doporučte nás. Uděláte radost dobrému pivu!

Fotogalerie: Úvodní stránka

Novinky

11 chutí Opata

12.04.2010 08:13
Opět jsme do lednic naší Pivní Klenotnice přivezli čerstvé Kvasničáky z Broumova. Tentokrát si vyberete z jedenácti chutí včetně meruňkového a nově i jahodového piva.

Velkomeziříčský Harrach

10.03.2010 08:54
Od zítřka přibude v naší Pivní Klenotnici další klenot, resp. klenoty. Bude to nefiltrovaný Harrach z Malostránského pivovaru ve Velkém Meziříčí. Stabilní nabídku 12° světlého a tmavého ležáku nyní doplní 14° vídeňský speciál.

Opat Kvasničák

12.02.2010 10:35
Ve středu 17.2. přivezeme čerstvý Kvasničák z Olivětína. Vybírat můžete z 8 druhů ochuceného i neochuceného nefiltrovaného piva až do vyprodání. Také bude k dispozici komplentí sortiment piva Opat v láhvích včetně tmavého třešňového či polotmavé 17°...! Těšíme se na Vás v Pivní Klenotnici.

nový

05.01.2010 15:36
 khgk

Webová prezentace byla spuštěna

28.12.2009 18:28
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...
<< 1 | 2 | 3