Konečně jsme po letech aktualizovali tyto stránky...

28.3. 2019 jsme trochu zaktualizovali naše stránky, takže se budete snad trochu lépe orientovat. V naší Pivní Klenotnici (umístěné spolu s železářstvím v jednom obchodě) najdete piva z českých středních pivovarů, českých minipivovarů a zahraničních pivovarů. Pro piva z minipivovarů máme připraveno 5 ledniček, které někdy i přetékají zajímavými pivy. SUDOVÉ PIVO si u nás objednejte předem - z důvodu obrovské nabídky a malých prostor nemůžeme mít skladem. Za to jsou možnosti výběru opravdu velké. K dispozici máme chlazení na půjčení k zakoupenému sudu. Nabízíme také výběr limonád ZON, Primátor a Černá Hora (též možno objednat sudy). U naší prodejny pohodlně zaparkujete.

 

Strakonické pivo, Rebel a anglické speciality

Na konci roku 2012 jsme rozšířili sortiment naší Klenotnice o piva ze Strakonic. Jak je vidět, strakonické našim zákazníkům chutná. Také jsme konečně vyvrátili tvrzení o tom, že doma není nikdo prorokem: místní Rebel se konečně zabydlel mezi klenoty. V nabídce Rebelů je vedle klasiky také místo pro tmavou dvanáctku, světlý 14° speciál a ještě i polotmavý vánoční speciál.

Pro osvěžení Vašich chutí nabízíme vedle bavorských a belgických piv také piva anglická, jako např. Doble Century Celebration Ale od  Thwaites, lehčí Bitter Ale a těžší Sixex Ale od  Joseph Holt, Bombardier English Premium Bitter od Wells a další.

Tak Na zdraví!

 

Zájem o pivo z Klenotnice stoupá. Děkujeme

V roce 2011 jsme v Pivní Klenotnici nabídli našim zákazníkům piva z více než 30 českých a moravských pivovarů a minipivovarů. Počet druhů piv neklesal pod 150 a často překračoval hranici 200 druhů piv z domácích i zahraničních pivovarů. Před Vánoci 2011 jsme doplnili náš sortiment o velmi kvalitní pivní kosmetiku od společnosti Salea (i pivař může někdy pěkně vonět...).

Také díky naším stálým zákazníkům jsme v roce 2011 pomohli menším českým a moravským pivovarům prodat téměř 300 hl poctivého piva.

Díky a Dej Bůh štěstí!

 

 

LEDNICE PIVNÍ KLENOTNICE

Jsme rádi, že v dnešní době nadvlády nadnárodních společností dává stále více lidí přednost poctivé chuti piva. Rádi nabízíme piva z regionálních pivovarů a čím dál více doplňujeme naší nabídku také o piva nefiltrovaná, většinou z minipivovarů. Nabídka těchto lahůdek se obměňuje dle možností, trvanlivosti a poptávky, takže není možné mít vždy všechna piva na skladě. V našich lednicích můžete potkat piva z těchto pivovarů: Kvasar Sentice, Harrach Velké Meziříčí, Richard Žebětín, Hubertus Kácov, Valášek Vsetín, Kocour Varnsdorf, Opat Kvasničák Broumov, Rampušák Dobruška a některá další. Nově vozíme do našich lednic také pivo ze svitavského Pivovárku Na Kopečku a nefiltrovanou 10°, 12° a 14° Podkováň. Na zdraví!

Vítejte na našem webu věnovanému dobrému PIVU

Nacházíte se v pokojné zóně dobrého piva. Vězte, že ať jste občasný konzument, jeho manželka neb gourmet vytříbeného chuťového vkusu, každý z vás zde najde něco, co vaše chuťové pohárky příjemně  podráždí. Pokud chcete znát, jaká piva u nás můžete nakoupit, podívejte se na Přehled pivních klenotů. Naleznete zde výběr z více než 150 různých piv z produkce českých a moravských pivovarů obohacený o speciality z Bavorska a Belgie. V odkazu Přehled ostatních klenotů naleznete výběr spotřebitelských i dárkových balení černohorských lihovin a likérů, získaných unikátní technologií vakuové destilace z piva. Jejich jemná chuť si už získala mnoho příznivců. Pro fanoušky nealkoholických nápojů máme také něco - velký výběr limonád s chmelem z Černé Hory a také tradiční malinovku z pivovaru Náchod. Pokud chcete poznat historii Pivní Klenotnice, podívejte se na PIVNÍ KLENOTNICE.

Až si pobrouzdáte po našich stránkách, můžete zkusit také třeba: 

www.svetpiva.cz, www.pivovary.info a www.pivni.info .

 

10% sleva na nákup alespoň 20 lahví piva (1 basy)

 Tuto slevu získáte automaticky při nákupu alespoň 20 lahví libovolného výběru nejen českého, ale i bavorského a belgického piva. Vychutnejte si vaše pivo ještě levněji! Ceny a sortiment naleznete v Přehledu pivních klenotů.

Sleva se nevztahuje se na piva v PET lahvích (Kvasar, Kácov, Opat Kvasničák, Harrach ...).

 

Naše jedinečná slabost pro dobré pivo slouží všem! A jak?

Naše nabídka čítá přes 150 druhů zlatavého moku z 28 spíše menších českých a moravských pivovarů. Jako zajímavé doplnění nabízíme světlá i tmavá, pšeničná i kouřová piva z pivovarů z Bavorska. Výběr bavorských piv se stále obměňuje. Pro fajnšmekry, kteří rádi ochutnají legendy zcela jiných chutí než jsou piva našich zemí, máme v nabídce také trapistická piva především z belgických klášterů. V neposlední řadě si od nás můžete odvézt divoce kvašená piva z pivovaru Lindemans, která jsou dokvašována v tlustostěnných (šampaňských) lahvích pod korkovým špuntem.

 Nabídka jistě oslovující i když zrovna  nemáte žízeň. Stačí mít chuť a navštívit naši Pivní Klenotnici v Havlíčkově Brodě.

Tak na zdraví!

 

 Udělejte radost svým přátelům a doporučte nás. Uděláte radost dobrému pivu!

Fotogalerie: Úvodní stránka

Novinky

PIVO ROKU 2010 - v Pivní Klenotnici 3/4 z oceněných

11.11.2010 15:43
V Pivní Klenotnici můžete zakoupit 3/4 z oceněných piv v letošní anketě PIVO ROKU 2010. Pořadí ve 4 kategoriích je následující: Světlé výčepní: 1. Březňák, světlé výčepní pivo (Velké Březno), 2. MORAVSKÉ SKLEPNÍ (Černá Hora), 3. BERNARD, TRADIČNÍ SVĚTLÉ ČESKÉ PIVO (Humpolec). Světlý...

Vánoční speciály

05.11.2010 16:25
Vánoce se blíží a s nimi také speciální vánoční piva, na které se často těšíme téměř rok. První letošní vánoční speciál je v Pivní klenotnici OPAT 17° polotmavý. Následovat budou kolem poloviny listopadu také POUTNÍK 14° a CHOTĚBOR. Jistě se přidá taky KRAKONOŠ a další dobroty...

Diskutujte v naší Diskusi

20.10.2010 22:39
Vážení návštěvníci Pivní Klenotnice. Neváhejte diskutovat v naší Diskusi! Přidejte svůj názor, či pohled na dobré pivo, reagujte na diskusní příspěvky jiných pivních klenotníků. Dejte vědět jaká piva máte rádi a jakým je lepší se z vašeho pohledu radši vyhnout velkým obloukem. Těšíme se na...

Regent poprvé v Klenotnici

30.09.2010 18:13
Dobrá piva v Pivní Klenotnici se rozrostla o prakticky kompletní sortiment třeboňského Regenta. Při velmi plném skladu, jaký již delší dobu máme, to s rozšiřováním sortimentu není nijak jednoduché. Regentu ale "pomohli" borci z K Brewery. Jejich lahvový Rychtář je nejenom stáčený v...

Kalendář pivovarských akcí

16.09.2010 22:10
Konečně jsme zprovoznili rubriku Kalendář pivovarských akcí. Prosím, račte vstoupit.

Trocha historie

16.09.2010 19:59
V této rubrice jsme pro Vás připravili trochu pivního vzponínání. Většinou už tyto obrázky v reálu neuvidíte. Tak račte vstoupit.

Žatec

16.09.2010 17:15
Konečně jsme po delší odmlce přivezli čerstvé žatecké pivo. A stojí to za to. Tradiční žatecký sortiment obohatil speciál Žatec Strong, silný ležák se 7,3% alkoholu a vývozní tmavý speciál Žatec Dark Lager Beer s 5,7% alkoholu. Oba speciály mohu doporučit. Jsou to piva plné až kulaté chuti a...

Královédvorský ležák Tambor

28.04.2010 18:27
Jsme rychlí jako blesk! Přichystali jsme pro Vás lahůdku v podobě čerstvě stočené první várky (do vratných NRW lahví) královédvorského světlého ležáku TAMBOR. V této chvíli jsme vedle pivovarské prodejny ve Dvoře Králové jediní, kde tuto novinku můžete koupit. Takže: "Pro lahvového Tabora do Brodu...

Kácov

23.04.2010 10:37
Opět jsme pro naše zákazníky přivezli čerstvé kácovské pivo Hubertus. Na zdraví!

Ležák Výtopny Zdice

13.04.2010 15:16
Pouze v pivovaru Herold v Březnici a v Pivní Klenotnici v Havlíčkově Brodě nyní seženete limitovanou sérii piva se speciální etiketou "Ležák Výtopny Zdice". Pod tímto označením je v lahvích stočen vynikající světlý exportní ležák Herold. Dobré pivo ještě žije. Na zdraví!
<< 1 | 2 | 3 >>